הגליל ורמת הגולן

כרמים, יין ומרחבים אינסופיים

כל שתבקשו במרחק נסיעה קצרה

ריבוי נקודות העניין במרחבים הירוקים האינסופיים של רמת הגולן והגליל עשוי להפתיע גם את המטיילים הוותיקים ביותר. מלון אדמונד נמצא בנקודת מוצא מרכזית שתאפשר לכם לבחור במדויק אך בספונטניות היכן תבקרו במהלך החופשה שלכם.

בין אם בחרתם להגיע לסיור טעימות באחד מיקבי הבוטיק האיכותיים ברמת הגולן, לצפות בנדידת ציפורים באגמון החולה הפסטורלי או ללכת לאיבוד בשביליו המסתוריים והקסומים של יער בירייה, אנו עומדים לרשותכם לבחירת אתרים לביקור וסיור ברחבי הגליל, רמת הגולן ואזור הכנרת

מחלקת טיולים ובילוי:​

טל': 04-906-4555

מייל: marketing@edmond-hotel.co.il

טיולים ובילוי

גלו את צפון הארץ מחדש

לטייל ולבלות בדרך שלכם

מלון אדמונד שוכן בליבו של הגליל הפסטורלי ומציע לכם הזדמנות חדשה ומרגשת לגלות את צפון הארץ מחדש: בקצב אחר, באווירה רומנטית קסומה, ברוגע ובאופן התפור במיוחד למידותיכם.

נשמח לשמוע מכם ולתפור עבורכם את ההרפתקה הבאה שלכם בצפון.

מחלקת טיולים ובילוי:​

טל': 04-906-4555

מייל: marketing@edmond-hotel.co.il

Young Painter

ראש פינה

פנינה היסטורית בלב הגליל

טיולים, סיורים ובילויים בראש פינה הציורית

 

ראש פינה המושבה הציורית הפכה למוקד עלייה לרגל לשוחרי תרבות ואמנות המבקשים לקחת פסק זמן ולשוטט לכמה שעות בסמטאות הפסטורליות של המושבה הציורית ולחוש את הזמן שחלף לאורך הגבול הדק שבין העתיק למודרני.

ביקור במבני השימור העתיקים, דילוג בין גלריות האמנים הקסומות וגילוי פינות החמד הנסתרות הפרושות בכל פינה – כל אלו יהפכו את הביקור שלכם במלון לבלתי נשכח וישלימו לכם את חווית האירוח באופן הכי מדויק ומופלא שאפשר.

נשמח לארח אתכם לביקור קסום בין שביליה ההסטוריים של ראש פינה.

מחלקת טיולים ובילוי:​

טל': 04-906-4555

מייל: marketing@edmond-hotel.co.il

 
 

אנו נשמח לשמוע ממכם.

Thanks! Message sent.